Trzecia edycja konkursu na najlepszego nauczyciela muzyki w Polsce!

Polskie Stowarzyszenie Edukacji i Animacji Muzycznej oraz patroni i partnerzy − Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, Fundacja Muzyka Jest dla Wszystkich, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Polska Rada Muzyczna, Portal Muzykoteka Szkolna, Fundacja Wszystkie Mazurki Świata, Orkiestra Sinfonia Varsovia, Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków zapraszają do zgłaszania kandydatur wyróżniających się nauczycieli muzyki do konkursu Nauczyciel Muzyki 2017.

Uczestnikami konkursu mogą być nauczyciele pracujący w oświacie, w szkołach muzycznych, a także muzycy prywatnie uczący niezależnie od rodzaju muzyki dominującej w ich pracy. W drugim etapie kandydaci nominowani do nagrody poproszeni będą o udzielenie wywiadów i udostępnienie zdjęć i filmów ilustrujących ich pracę. Na podstawie zgromadzonych materiałów jury przyzna Nagrodę Nauczyciela Muzyki 2017. Równolegle trwać będzie plebiscyt internetowy, w którym internauci przyznają Nagrodę Publiczności. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas gali rozdania nagród. Odbędzie się ona 26 maja 2018 roku w Muzeum Chopina w Warszawie.

Kandydatów do tytułu Nauczyciel Muzyki 2017 mogą zgłaszać pracodawcy, współpracownicy i uczniowie. W trzeciej edycji organizatorzy wprowadzili też nową zasadę i możliwość: do konkursu Nauczyciel Muzyki 2017 można zgłosić własną kandydaturę osobiście.

Regulamin i formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie:

http://pseiam.pl/index.php/konkurs-nauczyciel-muzyki/139-konkurs-nauczyciel-muzyki-2017

Organizatorzy do 30 marca 2018 roku czekają  na zgłoszenia, spośród których wybiorą 10 nominowanych do Nagrody Głównej.

Serdecznie namawiamy do zainteresowania się konkursem i do zgłaszania kandydatur.

Posted in Konkursy - festiwale.