Festiwal Pieśni Sakralnej

 

Serdecznie zapraszamy na 19. Festiwal Pieśni Sakralnej!

25 maja 2018 r.,  parafia Miłosierdzia Bożego w Grójcu.

Festiwal Pieśni Sakralnej to konkurs muzyczny, w którym uczestniczą soliści i zespoły, schole i chóry z całej Polski. Ideą festiwalu jest prezentacja umiejętności i artystycznego dorobku uczestników oraz integracja chrześcijańskiego środowiska muzycznego. Dzieci, młodzież i dorośli prezentują repertuar z obszaru muzyki religijnej i sakralnej, od chorału gregoriańskiego,  wielogłosowych utworów chóralnych po współczesne utwory gospel i pieśni. Uczestnicy są oceniani i nagradzani w różnych kategoriach i w różnych grupach wiekowych. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody, w tym nagroda przechodnia − Grand Prix − Złota Harfa.

Tegoroczna edycja festiwalu została objęta honorowym patronatem Wojewody Mazowieckiego, patronatem Starosty Grójeckiego, Burmistrza Grójca oraz Burmistrza Warki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w festiwalu do odwiedzania  strony internetowej organizatorów – www.festiwal-grojec.pl, gdzie można znaleźć regulamin oraz formularz zgłoszenia, jak również na fanpage na Facebooku oraz profil na Instagramie (@fps_grojec).

Posted in Konkursy - festiwale.